Blonderka | “Rozgrywka z sąsiadem”
recenzja książek, recenzja, książki, książek, blog, e-book, e-booki, kindle, agnieszka rybska, agnieszka, rybska, opis, opinia, recenzje, blonderka, czytaj, nowości, blondynkaczyta, blondynka
20266
post-template-default,single,single-post,postid-20266,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

“Rozgrywka z sąsiadem”

“Rozgrywka z sąsiadem”

“Rozgrywka z sąsiadem”

 

 

 

R. L. Mathewson

 

 

 

 

-03 czerwca 2020-

 

 

Historia można stwierdzić, że znana z komedii romantycznych, lecz mimo to bardzo wciągająca i naprawdę poprawiająca humor, a do tego zadziorna i erotyczna! Jak to mówią… od miłości do nienawiści jest cienka granica? Tutaj przekonacie się o tym doskonale, a tempo akcji nie pozwoli się Wam nawet na moment nudzić❗️ Haley i Jason są sąsiadami, do tego pracują w tej samej szkole. Pomyśleć można, że idealnie się złożyło… nic bardziej mylnego❗️ Dla naszej bohaterki on jest sąsiadem z piekła rodem❗️ Najchętniej sprzedałaby dom, aby mieć spokój! Jeden dzień zmienia w ich życiu wszystko… ta dwójka nagle zacznie rozumieć czemu to drugie postępowało tak, a nie inaczej. Do tego oboje będą czuć do siebie niesamowity pociąg, który usilnie będą chcieli skryć! Co się stanie, gdy pewnego razu zapomną się?❗️

Dziękuję wydawnictwu NieZwykłe
za egzemplarz  – skrót z mojego

Dziś mam dla Was zabawną i zadziorną historię od wydawnictwa NieZwykłego, która ukazała się 03 czerwca 2020 r., autorką jest R. L. Mathewson.

“Nie minęło wiele czasu, nim zmienił jej wymarzoną pracę i dom w horror”.

Haley kupiła swój wymarzony dom, długo na niego pracowała. Dostała do tego pracę w szkole, którą również bardzo chciała! Można rzec idealne życie! Niestety do czasu, aż domek obok wprowadził się nowy sąsiad. Ten przystojny mężczyzna w jej wieku na pierwszy rzut oka był sąsiadem idealnym. Niestety tylko na pierwszy rzut oka… potem okazał się sąsiadem z piekła rodem, który skrzętnie utrudniał jej życie na każdym kroku! A ona zawsze była skryta i nie umiała odegrać się na nim tak jak należy.

“Nie starał się być dupkiem celowo. Taki po prostu był”.

Jason to o nim mowa, Przystojny mężczyzna, dusza towarzystwa, imprezowicz i nowy nauczyciel w jej szkole. Nie robił nic specjalnie, już taki miał charakter, wiecznego luzaka. Sąsiadka od pierwszego momentu zwróciła na niego swoją uwagę! Piękna, inteligenta… niestety stroniąca od niego i jak widział zamknięta w sobie z niej kobietka. Jeden incydent odmieni ich wspólną relację nieodwracalnie!

“Jestem sąsiadem z piekła rodem”.

Pewnego dnia, dzięki kwiatkom i pewnym owadom ich relacja przemieni się. Okaże się, że nawet są w stanie siebie znosić… a nawet polubić! Tylko czy ich wzajemny pociąg nie będzie im utrudniał kumplostwa ?! Co stanie się, gdy każde z nich zapragnie bliskości z kimś innym?! Co stanie się, gdy granice zostaną przekroczone?!

“Ledwie widziała przez łzy, które spływały już po twarzy…”

Cały czas będzie zabawnie i z pazurem, emocji tutaj Wam nie zabraknie. Idealna pozycja na poprawę humoru. Czytając uśmiechałam się cały czas. Jak to będzie w tym wypadku z nienawiścią i miłością?! Sprawdźcie!

 

7,5/10

 

 

 

 

Brak komentarzy

Komentarz