Blonderka | “Dom z papieru. Escape book”
recenzja książek, recenzja, książki, książek, blog, e-book, e-booki, kindle, agnieszka rybska, agnieszka, rybska, opis, opinia, recenzje, blonderka, czytaj, nowości, blondynkaczyta, blondynka
20973
post-template-default,single,single-post,postid-20973,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

“Dom z papieru. Escape book”

“Dom z papieru. Escape book”

“Dom z papieru. Escape book: Dziennik Profesora”

 

 

 

 

Ivan Tapia

 

 

-14 października 2020-

 

 

 

 

Świetna książka, która dla fanów – takich jak ja – „Domu z papieru” jest wręcz obowiązkowa❗️ Przeżyjecie ciekawą historię, w której będzie faktycznie brać udział❗️ Nie będziecie jedynie czytać, lecz pomagać w rozwikłaniu zagadki. Każdy rozdział to ciekawa opowieść, kolejny etap tzw. gry między Profesorem, a jego dawnym przyjacielem Jero – dzięki czemu będziemy zbliżać się do ukrytych pieniędzy. Będziecie wycinać, liczyć i analizować, a wszystko po to, aby przejść do nowego etapy, kolejnego miejsca, które wiąże się z młodością tej dwójki.
W sumie ta książka może być fajną zabawą nie tylko dla jednego czytelnika, lecz też dla całej rodziny!

Dziękuję wydawnictwu
Pascal za egzemplarz  – skrót z mojego

Kto nie jest fanem “Domu z papieru”? Lepiej się nie przyznawać 😉 Ja jestem wielką fanką, więc gdy dostałam możliwość otrzymania książki “Dom z papieru. Escape book: Dziennik profesora” cieszyłam się jak dziecko. Książka jest autorstwa Ivana Tapia, a wydaniem zajęło się wydawnictwo Pascal! Premiera miała miejsce 14 października 2020 r.

“W escape book to Ty jesteś bohaterem! Rozdziały tej książki zostały umieszony w niewłaściwej kolejności, dlatego aby ją przeczytać, musisz się uporać z przedstawionymi niżej zadaniami”.

Dla fanów serialu śmiem twierdzić, że jest to pozycja obowiązkowa. Kto nie ma ochotę zagrać w rozgrywkę ze sławnym Profesorem?! Ta książka to zagadka, każdy rozdział zawiera w sobie jakieś tajemnicze zadania, rozdziały są nie po kolei, żeby utrudnić czytelnikowi zadania. Książka warto zwrócić nie jest tylko do czytania! Zaskoczyłam Was? Musicie przygotować nożyczki i długopis! Będą Wam potrzebne, aby poradzić sobie z tajemnicą profesora.

“Trochę mi to zajęło, bo Sergio coraz bardziej komplikuje zadania”.

Staniecie się Jero, pierwszym prawdziwym przyjacielem słynnego Profesora. To on otrzyma tajemniczą przesyłkę w fatalnym momencie swojego życia. Nic się nie układa, stracił nadzieję, a tu taka niespodzianka! Jeśli uda mu się rozwikłać zagadkę jaką przygotował dla niego przyjaciel, będzie mógł spokojne i pod dostatkiem żyć. Każdy rozdział będzie prowadził nas w dalszy etap podróży, do nowych miejsc, a czasem też do wspomnień z młodych lat naszej dwójki chłopaków.

“Nie wiem, czy spodoba Ci się Twój następny cel. Znajduje się o jakieś sto metrów od domu koło Toledo, gdzie przygotowaliśmy napad”.

Czeka Was świetna książka w postaci ciekawej historii z zawiłą zagadką, którą to Wy pomagacie rozwiązać! Będziecie szukać odpowiedzi, wycinać, liczyć i świetnie się bawić. W sumie tą książkę można czytać w parze, podejść do niej jak do wspólnej gry z partnerem lub też dzieckiem

 

8/10

Koszulka od So Shine 

 

Brak komentarzy

Komentarz