Blonderka | “Miasto mafii”
recenzja książek, recenzja, książki, książek, blog, e-book, e-booki, kindle, agnieszka rybska, agnieszka, rybska, opis, opinia, recenzje, blonderka, czytaj, nowości, blondynkaczyta, blondynka
19724
post-template-default,single,single-post,postid-19724,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

“Miasto mafii”

“Miasto mafii”

“Miasto mafii”

 

 

 

Kinga Litkowiec

 

 

 

 

Patronat Blonderka.pl
-05 marca 2020-

 

 

Czeka na Was lawina emocji, od nienawiści po porządnie❗️ Ta książka to bardzo skomplikowana emocjonalnie powieść erotyczna. Będziecie kochać i nienawidzić razem z główną bohaterką❗️ Pułapka, namiętność, poniżenie, strach i śmierć… to mała dawka tego co zgotuje nam autorka❗️
Życie w mieście w którym mieszka Emma odmienia się, gdy głowy mafii postanawiają tam osiedlić się na stałe. Niby nic w tym złego, w końcu jest porządek i spokój, wszyscy przestrzegają reguł… do czasu. Artur jest najstarszym z braci – przywódcą, Emma mija jego dom idąc codziennie do pracy. Mężczyzna ją fascynuje, ale i przeraża. Kobieta jednak nie wie, że on ją też obserwuje i już dawno stała się jego celem❗️ Gdy postanowi wciągnąć ją do swojego życia, nie będzie już odwrotu. Pułapka jaką obmyślił, będzie idealnym planem, pułapką z której nie będzie łatwo się wyplątać…

Logo Blonderki znajdziecie na tylnej okładce

Dziękuję autorce
Kinga Litkowiec  za zaufanie  – skrót z mojego

Przedstawiam Wam świetny debiut autorki Kinga Litkowiec, który ukazał się dzięki wydawnictwu NieZwykłemu. Premiera tej nowości odbędzie się 05 marca 2020 roku, ja miałam przyjemność przeczytać ją przedpremierowo i objąć moim patronatem!

“… jego szept sprawiał, że moje ciało przechodzą przyjemne dreszcze”.

Emmy życie na obrzeżach miasto uległo zmianie, gdy mafia postanowiła się tam osiedlić. Głowy rodu wybudowały domy i prowadziły nowy ład i porządek. Z pozoru nawet wyszło wszystkim to na dobre, ulice stały się bezpieczne, miasto się uspokoiło… lecz nic co dobre nie trwa wiecznie! Gdy Emma staje się świadkiem pewnego incydentu zostaje wciągnięta w świat mafii momentalnie. Do tej chwili myślała, że to tylko ona podgląda braci Rossi, lecz bardzo się myliła… Artur od dawna również ją obserwował!

“Czuję się jak wytresowany pies i bardzo mi się to nie podoba”.

Artur jest najstarszym z braci, przykuwa wzrok każdej kobiet, jest władczy i stanowczy. Już dawno zwrócił uwagę na piękną kobietę, która codziennie rano idąc do pracy przystaje i przygląda się jego posesji. Gdy nadarza się okazja postanawia ją zaprosić – siłą, do swojego świata! Nasza bohaterka nawet nie zdaje sobie sprawy w co się pakuję wkraczając w te realia. Pułapka w jaką zostanie złapana będzie ją przerażać, lecz też intrygować. Mężczyzna, który ją pragnie będzie ją pociągał, lecz też przerażał. Gdyby można było wybrać jego, lecz bez świata w którym jest… niestety tego się nie da rozdzielić.

“Jego brutalne ruchy sprawiają, że moje ciało płonie. Z gardła wydobywa się coraz głośniejszy jęk, ból jaki czuję jet najbardziej podniecającym uczuciem jakiego doznałam”.

Książka wciąga od samego początku, akcja toczy się szybko – a to bardzo lubię. Nudy tutaj nie zaznacie, wszystko będzie z pazurem, mocno, a do tego też namiętnie. Nie dostaniecie tutaj klasycznego erotyku, lecz bardzo zagmatwaną historię, od której nie będziecie chcieli się oderwać, pragnąc zrozumieć… W jednym momencie będziecie wściekli i przepełnieni nienawiścią, a za chwilę będziecie rozbawieni i rozpaleni! Czy niezależna kobieta da się oswoić?! Czy okrutny mafioso będzie umiał pokochać?! Tutaj nic nie będzie tak oczywiste jakby się mogło zdawać… a śmierć będzie czaić się za rogiem!

“Oddaje błyskawicznie dwa strzały. Obserwuję jak oba ciała opadają na podłogę, a z ich głów płynie krew”.

Czeka Was świetny debiut, który dla mnie był naprawdę pozytywnym zaskoczeniem. Teraz na rynku mamy pełno książek mafijnych, lecz ciężko o takie, który przykują naszą uwagę czymś innym… a tutaj autorce udało się mnie przekonać do tej historii od pierwszej strony! Nienawiść, bezradność, pułapka, pożądanie… dostaniecie tutaj wszystko naraz! Gwarantuję nudzić się nie będziecie!

“To bardzo toksyczna relacja. Niszczy i dodaje mi siły jednocześnie”.

8/10

 

 

2 komentarze
 • Grazyna st.
  Posted at 16:11h, 04 marca Odpowiedz

  Dzięki za polecenie tego debiutu.

  • Agnieszka
   Posted at 18:52h, 05 marca Odpowiedz

   Ciesze się, że mogłam pomóc w okryciu autorki 🙂

Komentarz