Blonderka | “Gwiazdeczka”
recenzja książek, recenzja, książki, książek, blog, e-book, e-booki, kindle, agnieszka rybska, agnieszka, rybska, opis, opinia, recenzje, blonderka, czytaj, nowości, blondynkaczyta, blondynka
17333
post-template-default,single,single-post,postid-17333,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

“Gwiazdeczka”

“Gwiazdeczka”

 

 

“Gwiazdeczka

Maja Jaszewska

 

 

Przedpremierowo

-31 października 2018-

 

 

 

 

 

Książka o kobietach i dla kobiet❗️
Komedia romantyczna, wesoła, lekka i z przepisami- idealnie na zbliżające się święta! Idealna również na wieczór przy lampce wina, ponieważ historia jest niedługa- 192 strony.
Macie ochotę poznać historię Józi?❗️Kobiety ze wsi, która będzie podbijać Warszawkę?❗️Urocza  kobieta, z której koleżanki i koledzy będą chcieli zrobić przebojową miastową❗️Czy w tym wszystkim nasza bohaterka nie straci prawdziwej siebie? A może dzięki temu pozna prawdziwą miłość… chcecie poznać prawdę…
——
Recenzja przedpremierowa dzięki EditioRed  – skrót z mojego 

“Gwiazdeczka” będzie miała swoją premierę 31.10.2018 r., dzięki wydawnictwu EditioRed miałam możliwość przeczytać i zrecenzować ją przedpremierowo dla was! Autorką historii jest Maja Jaszewska, jest to pierwsze moje spotkanie z jej twórczością, ale muszę przyznać, że pozytywne!

Książka jest lekko napisana, posiada rozbudowane opisy, które dobrze się czyta- nie są przydługawe jak w niektórych opowieściach. Ogólnie ta historia jest niedługa, taka idealna na wieczór lub dwa przy lampce wina, gdy jesień/zima za oknem!

“Najpiękniejszy i najmądrzejszy też musi czasami siadać na sedesie. A czasami nawet biec do niego!”

W naszym opowiadaniu główną bohaterką jest Józia. Zaczyna ona pracę w Warszawie, w gazecie, i zaczyna poznawać jak wygląda życie w dużym mieście i korporacji. Jak to wszystko różni się, jak ludzie się różnią!

“Jedz to, ubieraj się w tamto, maluj się tak, a nie inaczej… tylko wtedy będziesz szczęśliwa”.

Firma dla której pracuje dziewczyna pisze artykuły dla kobiet, dlatego też one w głównej mierze w niej pracują, przebojowe, znające swoją wartość! A nasz Józia jest jeszcze tym wszystkim oszołomiona, ale spokojnie koleżanki, w zabawny nieraz sposób będą ją uświadamiać o miejscu faceta w tym świecie i wartości kobiet! Czytaj książkę ma się cały czas uśmiech na ustach, jest bardzo pogodna i z humorem. Sytuacje w redakcji śmieszą i pomysły kobiet… one to mają pomysły hehe.

“Zmienia facetów jak rękawiczki, ale przynajmniej wciąż ma kogoś obok siebie…”

Sławny coach, Jacek będzie naszym drugim narratorem tej historii. Przystojny, pewny siebie i lubiany przez wszystkich mężczyzna pisze dla gazet „Przemiany” porady dla kobiet, a nasza Józia dostanie od szefowej zlecenie, ma przeprowadzić swój pierwszy wywiad właśnie z nim! Dziewczyna wolałaby redagować teksty, ale szef to szef, kazał trzeba wykonać! Ponoć ma jej to ponoć w odnalezieniu siebie i otwarciu się na ludzi. A jak będzie naprawdę?!

“Oni są z innej planety. Chociaż ten banał, że pochodzą z Marsa, już dawno okazał się blefem…”

Jacek zaciekawi się dziewczyną, ponieważ widzi w niej potencjał! Niby jest nie w jego guście, ale ma coś w sobie ciekawego, więc postanowi odkryć ją przed światem! Jaki będzie tego efekt?! Czy taka zabawa nie zrani kogoś w końcowym efekcie? A co jeśli zacznie się w nią mieszać piękna Samanta i przystojny Michał? Zaciekawieni?!

“Świecą ci się te oczyska jak gwiazdki. Nie można od nich wzroku oderwać”.

Podsumowując jest to książka o kobietach i dla kobiet! Komedia romantyczna, wesoła, luźna, idealna na oderwanie od codzienności. Pozytywna lekka i zabawna historia, która na dodatek da wam bardzo fajne przepisy, w sam raz na święta- niezłe zaskoczenie, no nie?!

 

Moja ocena 7/10

2 komentarze
  • Alicja Foltys
    Posted at 07:44h, 29 października Odpowiedz

    Bardzo fajna historia i super cytaty przytoczylas do recenzji aż chcę sie już przeczytać 😁

Komentarz