Blonderka | “Coś więcej niż dotyk”
recenzja książek, recenzja, książki, książek, blog, e-book, e-booki, kindle, agnieszka rybska, agnieszka, rybska, opis, opinia, recenzje, blonderka, czytaj, nowości, blondynkaczyta, blondynka
21225
post-template-default,single,single-post,postid-21225,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-novait,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

“Coś więcej niż dotyk”

“Coś więcej niż dotyk”

“Coś więcej niż dotyk”

 

 

 

 

Agnieszka Cyrus

 

 

 

 

 

Patronat Blonderka.pl
-25 stycznia 2020-

 

 

 

Czeka Was mocna nowość, która porusza ciężkie tematy! Zawiera sceny, które mogą przerażać, a nawet zniesmaczyć, ale przez to jest tak realna i prawdziwa. Ten thriller wciąga od pierwszej strony, jest zawiły psychologicznie, a akcja zaskakuje swoim biegiem. O tej historii nie można za dużo napisać, aby nie zdradzić biegu fabuły i jej zakończenia! Naszą główną bohaterką jest Monika, której życie tylko z daleka jest idealne. Poznając ją bliżej, odkryjecie jej tajemnice… rodzina, która powinna być dla niej ostoją, niestety zawodzi! Jeden wieczór odmienia wszystko, prawda jaką przypadkiem słyszy szokuje, a to dopiero początek przysłowiowej góry lodowej! Wydawać mogłoby się, że z tej plątaniny kłamstw i okrucieństwa, nie można się uwolnić… lecz co jeśli podejmie walkę za wszelką cenę? Prawda może wyzwolić, ale też zniszczyć! Jak będzie w przypadku Moniki?!

Logo Blonderki znajdziecie na tylnej okładce

Dziękuję autorce Agnieszka Cyrus
 za zaufanie  – skrót z mojego

25 stycznia 2021 r., nakładem wydawnictwa NovaeRes ukaże się “Coś więcej niż dotyk”. Dzięki autorce Agnieszce Cyrus miałam przyjemność przeczytać ją przedpremierowo i objąć swoim patronatem.

“Jak łatwo zwieść ludzi dobrymi manierami, a także swoją szczodrością i uśmiechem”.

Monika, jest dorosłą dziewczyną, która ukończyła szkołę z wyróżnieniem. Rodzice wysyłają ją wraz z siostrą do dziadków na wakacje. Niestety zamiast sielanki otrzymują chorą kontrolę i ograniczenia. Obsesyjne zachowanie momentami przeraża. Co kryje się za tym postępowaniem?! Okazuje się, że jej kochana rodzina skrywa wiele tajemnic z przeszłości, które miały ogromny wpływ na wszystkich jej członków!

“Są w życiu takie chwile, kiedy zaczynasz wątpić w swoją rodzinę, w to, jakie wartości wyznawałaś przez całe życie. Jeden moment, jedna chwila, jeden czyn, zmieniają życie w piekło”.

Książka z każdą stroną bardziej mnie szokowała, przyznam szczerze, że nie mogłam zdecydować kto jest dobry, a kto zły! Ciągle zmieniałam zdanie, autorka bawiła się moimi uczuciami. Wściekałam się, złościłam, czułam momentami zniesmaczenie i taką bezsilność! Ten thriller przysporzy Wam wielu skrajnych emocji. Młodzieńcze zauroczenia, odrzucenia, zły dotyk… ta opowieść nie będzie łatwa, a nawet może niektórych gorszyć! Będzie mocno, a zakończenie cóż tego to się nie spodziewałam…

“Z oddali usłyszałam pocieranie o materiał. Poczułam mdłości. Wystawiłam głowę spod kołdry, żeby zaczerpnąć powietrza”.

Nasza bohaterka będzie musiała podjąć wiele decyzji, których skutki będą miały ogromny wpływ na całą rodzinę. Prawda może czasem zniszczyć, a czasem uleczyć. Jak będzie w ich przypadku?!

“Nie potrafię uwierzyć w to wszystko, co działo się wokół mnie”.

Czeka Was naprawdę dobry debiut, który szokuje. Czek Was thriller, który jest bardzo zawiły psychologicznie. A co najważniejsze czeka Was mocna, niebanalna historia od której nie można się oderwać.

 

7,5/10

 

 

 

 

Brak komentarzy

Komentarz